Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Fresh Wheatgrass Infusion (Triticum vulgare), Вода (Aqua), Japan Wax (Japan Wax), Стеаринска киселина (Stearic Acid), Талк (Talc), Триетоноламин (Triethanolamine), Carnauba Wax (Carnauba Wax), PVP (PVP), Methylparaben

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Eyes Right
маскара

ШМИНКА

03533

Eдноставна, убава и нежна маскара која може да ја носат дури и оние со многу осетливи очи. Со само еден конзерванс (повеќето маскари на пазарот содржат од 4-6 конзерванси) нема да ги иритира очите. Пченичната трева е главната состојка на EYES RIGHT, полна со витамини и минерали ќе ги изнегува и ќе ја подобри состојбата на трепките. Јапонскиот и карнауба восокот ке помогнат убаво да се нанесе и да не се растекува. За подраматичен изглед нанесете 2-3 пати.

995MKD / 9g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи