СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Emotional Brilliance
пудра во прав

ШМИНКА  >  НОВО

03716

Едноставна, неутрална, супер фина, матирачка пудра за лице која одговара на секој тип на кожа.

Може да се употребува како финиш врз претходно нанесена подлога за да го ослободи лицето од вишокот сјај или да се нанесе без подлога за да даде природен здрав изматиран изглед. Исто така може да се искористи и како “граничник“  на очите како би ве заштитила од растекување на моливчето или тушот за очи.

Ќе ја заштити кожата од пресушување поради тоа што содржи омекнувачко масло од јојоба.

995мкд / 20g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи