СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот Email (само за одговор):

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Plum Rain
гел за туширање

ТУШИРАЊЕ  >  Гелови и креми

06605

I only want to see you bathing in the purple rain.

Пристигнаа дождови и со нив донесоа богати, свежи сокови од сливи за сочни, овошни туширања. Покрај инфузијата од умебоши и свежо цедениот сок од сливи, маслото од сицилијански лимон ке го освежи како телото така и умот, додека карагенен гелот од морски алги е совршен за омекнување на кожата на телото. Совршена комбинација за будење на сите сетила.

Залиха

Додај во листа на посакувани производи