Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Cupuacu Butter (Theobroma grandiflorum), Ружина Вода (Rosa damascena), Алое Вера гел (Aloe barbadensis), Глицерин (Glycerine), Путер од Авокадо (Persea gratissima), Органско Масло од Јојоба (Simmondsia chinensis), Murumuru Butter (Astrocaryum murumuru), Стеаринска киселина (Stearic Acid), Триетоноламин (Triethanolamine), Сино масло од камилица (Matricaria chamomilla), Етерично масло од рози (Rosa damascena), Етерично масло од цвет од портокал (Citrus aurantium amara), Органски Агаве Сируп, Семе од гуарана во прав, Тинктура од Бензоинска Смола (Styrax benzoin), Цетерил алкохол (Cetearyl Alcohol), Бутил Метоксидибензилметан (Butyl Methoxydibenzoylmethane), Цинамил алкохол (Cinnamyl Alcohol), Цитрал (*Citral), Цитронелол (*Citronellol), Еугенол (*Eugenol), Гераниол (*Geraniol), Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Лимонска киселина (*Limonene), Линалул (*Linalool), Парфем (Perfume), Црвен и златен сјај, Боја 15510 (Colour 15510), Methylparaben, Пропилпарабен (Propylparaben)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Rump Bottom Rub
лосион за задник

ТЕЛО  >  Креми за тело

07455

There's a crack in everything, it's how the light gets in!

Идеален лосион за велосипедисти, луѓе што трчаат и сите кои доживуваат отпор каде што треба да постои леснотија и хармонија. Истриј се насекаде по кожата каде има триење кога е време за тренинг. Полн со кофеин за да се зацврсти кожата и богати путери за да се олесни влегувањето во тесна облека... Овој крем е златна скала кон поудобен живот. 

Има нешто што те трие на погрешен начин? Имаш проблем да се протнеш во омилените хеланки или пак ликрата те пипка непристојно? 

Овој лосион е совршениот избор за помош да ја преминеш границата кон свет полн вежбање без болка. 

995MKD / 225g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи