Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Натриум Карбонат , Вински камен (Tartaric acid), Натриум лаурет сулфат (Sodium Laureth Sulfate), Глицерин (Glycerine), Лаурил Бетаин (Lauryl Betaine), Petitgrain Oil (Citrus Aurantium amara), Масло од грејпфрут (Citrus paradisi), Лимонска киселина (*Limonene), Цитрал (*Citral), Гераниол (*Geraniol), Линалул (*Linalool), Парфем (Perfume), Боја 45410 (Colour 45410), Colour 73360 (Colour 73360)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Pink Petitgrain
пенлива купка

БАЊА  >  Пенливи купки

08485

395MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи