СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Натриум Карбонат , Вински камен (Tartaric acid), Натриум лаурет сулфат (Sodium Laureth Sulfate), Натриум лаурил сулфат (Sodium Lauryl Sulfate), Глицерин (Glycerine), Лимонска киселина (*Limonene), Масло од сицилиски лимон, Лаурил Бетаин (Lauryl Betaine), Масло од лајм (Citrus aurantifolia), Парфем (Perfume), Масло од грејпфрут (Citrus paradisi), Цитрал (*Citral), Colour 59040, Colour 42090:2

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

I'm forever blowing bubbles

БАЊА  >  НОВО  >  Пенливи купки

08385

550мкд / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи