СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Gritty Politty
балзам/пилинг за чистење лице

ЛИЦЕ  >  НОВО  >  Гола нега за кожа  >  Чистачи за лице

08728

Полирачка и хидрирачка мешавина на мелена кокосова лушпа, кокосово масло и кокум путер.

На кожата прави прекрасна мека кремамаста структуракоја што се претвара во смирувачко и прочистувачко масло кое ги чисти порите а кожата ја прави еластична.

Не мора да се сеќавате на британскиот бенд од кој што всушност е инспирирано името на овој производ за да уживате во благодетите кои што овој чистач ги нуди.

Како бонус на крај природниот мирис е од антибактеријското ружино дрво и смирувачката сандаловина. 

395мкд / 15g

потрошено

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи