Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Важна состојка

Апсолут од црни рибизли : Blackcurrant belongs to the Grossulariaceae plant family and is native to Europe and Northern Asia. It is a small shrub that grows up to approximately 2m tall. The leaves are quite large and green, and the flowers are coloured dark red to brown. The blackcurrant fruit itself is a small,... Прочитај повеќе...

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Масло од бергамот (Citrus aurantium bergamia), Линалул (*Linalool), Натриум лаурет сулфат (Sodium Laureth Sulfate), Сода бикарбона (Sodium Bicarbonate), Парфем (Perfume), Лимонска киселина (*Limonene), Лаурил Бетаин (Lauryl Betaine), Масло од чемпрес (Cupressus sempervirens), Вински камен (Tartaric acid), Боја 45410 (Colour 45410), Боја 17200 (Colour 17200), Кокамид ДЕА (Cocamide DEA), Апсолут од црни рибизли (Ribes nigrum), Титаниум диоксид (Titanium Dioxide)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

The Comforter
пенлива купка

БАЊА  >  Пенливи купки

02486

Покријте се со мека кремаста овошна и недоливо латка постелнина од меурчиња.

Понекогаш само Ви е потребно да се изолирате од надворешниот свет под прекривка полна овошна пена која ќе Ве освежи за повторно да излезете надвор. Оваа купка е со мега-големина, па така ќе треба само половина за да се направат доволно меурчиња за дооолго смирувачко време во бањата. Апсолутот од црна рибизла слатко освежува и успокојува, а маслото од бергамот е одлично за освежување на расположението. 

450MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи