Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Dirty Hair
крем за стилизирање

ЗАТРЕПЕРИ ОД СВЕЖИНА  >  Стилизирачи и негувачи  >  Dirty

3014

 

Направи го твојот стил!

 

Исправете ја косата нагоре или спуштете ја надолу со нашиот омекнувачки а задржувачки на форма крем за коса. Какао путерот ќе ја омекне косата а рузмаринот ќе го смири скалпот. Ова е одлична крема за да ја задржите косата на место но со по природен изглед; намирисана е со дел од состојките на нашиот Dirty парфем.

 

За кого е наменета?


Dirty Hairstyling Cream е наменета за сите оние кои што сакаат фризурата да им биде фиксирана и непроменлива во текот на целиот ден . Восокот не е секогаш најдоброто решение за косата на многу луѓе, затоа ви ја претставуваме оваа прекрасна алтернатива. Ние користимe навлажнувачки какао путер за да овозможи лесно контролирање и стилизирање на вашата коса.

595MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи