Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Dirty Shaving Cream
крем за бричење

ЗАТРЕПЕРИ ОД СВЕЖИНА  >  Креми за бричење  >  Dirty

3098

 

Заштитете го и смирете го лицето со овој дарежлив крем за бричење. Смирувачкото овесно млеко, шеа путерот и медот се одлични за смирување на иритациите и црвенилата на осетливо лице. Dirty момците треба да ја користат оваа омекнувачка крема за да му помогнат на жилетот да ги отстрани влакната, притоа оставајќи го лицето мазно, меко и сјајно. Овој крем е намирисан со лаванда и сандалово дрво за дополнително смирување на кожата и добивање на вистинска Dirty арома.

 

Не е само за момци !

Не само мажите треба да уживаат во Dirty мирисот и да ја чувствуваат свежината на лицето. Дамите исто така може да уживаат во свиленкасто мазна кожа на своите нозе или под пазувите со само малку од овој чудотворно омекнувачки крем.

495MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи