Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Важна состојка

Етерично масло од ванила : Vanilla beans (pods) are the dried unripe fruits the orchid Vanilla planifolia. Every flower is pollinated by hand and each blossom produces a single bean that is normally harvested after 8/9 months. The unripe beans are picked when yellowish in colour and are boiled in water for 3 minutes. They... Прочитај повеќе...

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Боја 18050 (Colour 18050), Етерично масло од ванила (Vanilla planifolia), Титаниум диоксид (Titanium Dioxide), Тетранатриум Едитронат (Tetrasodium Etidronate), Натриум стареат (Sodium Stearate), Натриум лаурил сулфат (Sodium Lauryl Sulfate), Натриум хидроксид (Sodium Hydroxide), Натриум хлорид (Sodium Chloride), Масло од репка и кокосово масло (Brassica napus and Cocos nucifera), Пропилен гликол (Propylene Glycol), Парфем (Perfume), Глицерин (Glycerine), ЕДТА (EDTA), Вода (Aqua)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Rock Star
сапун за тело

ТУШИРАЊЕ  >  БАЊА  >  Сапуни  >  Сапуни  >  Think Pink

L840

Smells like teen spirit!

Влезете во луда форма за танцување со овој кремаст сладок сапун. Rock Star ќе Ве однесе на ден лудување со својот носталгичен мирис на огромна плочка шеќерна волна. 

Со фер тргуван апсолут од ванила, ќе Ве остави да се чувствувате слатко и подготвено за секој нов предизвик во денот.

295MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи