Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Екстракт од карагенан алги (Chondrus crispus), Изворска Вода (Spring Water), Свежа Морска Вода (Fresh Sea Water), Линалул (*Linalool), Апсолут од ружи (Rosa damascena), Парфем (Perfume), Апсолут од морска трева (Fucus vesiculosus), Масло од рузмарин (Rosmarinus officinalis), Масло од пачули (Pogostemon cablin), Органски алое вера гел (Aloe barbadensis), Лимонска киселина (*Limonene)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Breath of Fresh Air

Тоници за лице

L2359

Тоник за нормална кожа. Ќе ја истонира и омекне вашата кожа со алое и ќе ја нахрани со витамини и минерали. Ќе ја неутрализира исушеноста и ќе ги смири црвенилата. По нанесувањето нежно отстранете го со памук. Одличен е да се употребува на лице кое е често во климатизирани простории или простории со парно греење.

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи