Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Intergalactic
шумлива купка

БАЊА  >  ЗАТРЕПЕРИ ОД СВЕЖИНА  >  Шумливи купки  >  Нане

06031

Дали некогаш сте се запрашале како би изгледало капење во длабока вселена?

Поканете го космосот во вашата бања со оваа секси меѓуѕвездена бомба и станете заштитник на својата галаксија.
Додека мoќниот мирис од освежителен пеперминт и развеселувачки масла од грејпфрут,ветиверт и масло од кедрово дрво ќе ве приземјат после интергалактичкото патување.

INTERGALACTIC е  светкава убавица - ќе ве освои со првото користење и ќе сакате да ја пробате повторно!
Ако сакате ултра - шаренa  бања ова е вистинската шумлива топка за вас.

350MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи