Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Outback Mate
сапун за тело

ТУШИРАЊЕ  >  БАЊА  >  Сапуни  >  Сапуни  >  Нане

06057

Чистота и радост содржани во едно парче сапун!

За врвна чистина од вратот надолу, мешавина од еукалиптус, лимонова трева и пеперминт! Разбудете се со насмевка на лицето, или дозволете му на Outback Mate да ја заврши работата. Пеперминтот нежно ќе ја скокотка кожата, додека лимоновата трева е главниот виновник за добро расположение. Еукалиптусот ќе Ве прочисти и е одговорен за незаборавна свежина.

Цела комбинација е најдобриот начин за свеж и нов почеток на денот, секој ден.

325MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи