Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Бадемово масло (Prunus dulcis), Ружина Вода (Rosa damascena), Тинктура од Бензоинска Смола (Styrax benzoin), Восок (Cera alba), Апсолут од ружи (Rosa damascena), Глицерин (Glycerine), Мед (Honey), Пропилпарабен (Propylparaben), Екстракт од Свеж Ирис (Iris florentina)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Ultrabland
чистач за лице / шминка

Чистачи за лице

00271

Ултра - едноставен, ултра - ефективен! 

Формулата се темели на формула од античка Грција за ладен крем. Ultrabland е прекрасно едноставен и ефективен. Направен е од бадемово масло, розина вода, пчелин восок и мед, овој чистач ги отстранува сите траги од нечистотија и шминка без да ги оштети природните масла на кожата. 

Измачкајте го по цело лице, било каква нечистотија или шминка ќе се задржи на кремот и потоа нежно отстранете со мека, влажна и топла крпа. 

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи