Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Karma Komba
цврст шампон-нормална, расплет

КОСА  >  Шампони  >  Цврсти шампони  >  Karma

L2008

Совршено намирисани прамени.

Нежно чистење на косата, а луксузната мешавина од есенцијални масла од: лимонова трева, сладок портокал, лавандин, бор и пачули даваат совршен парфем. Маслото од елеми го балансира скалпот оставајќи го чист и свеж. 

595MKD / 55g

потрошено

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи