Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Tea Tree Water

Тоници за лице

00218

Тоник за комбинирана и масна кожа.

Ќе ја истонира и детоксицира комбинирата или мрсна кожа со чајно дрво, грејпфрут и смрека. Завземете контрола врз проблематичните акни и пори!

Напрскајте на лице и отстранете со памук. Кога сте во брзање доволно е само да го напрскате на лице.

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи