Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Важна состојка

Масло од Спеарминт : Spearmint oil (Mentha viridis) belongs to the Labiatae plant family.   It is extracted from the flowering tops of the plant by steam distillation. This herb grows up to approximately 3 feet tall with green leaves and pink or purple flowers. It is native to the Mediterranean and has a... Прочитај повеќе...

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Масло од Спеарминт (Mentha spicata)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Dirty Springwash
гел за туширање

ЗАТРЕПЕРИ ОД СВЕЖИНА  >  Гелови и креми  >  Dirty

03099

Исплакнете се во планински извор!

По секоја луда вечер приспособете се на реалноста  со нашиот освежителен гел за туширање. Ќе се почувствувате како да тонете во свеж планински извор. Спеарминтот и кристалите од ментол ќе ја направат вашата кожа да се чувствува изладено дури и под врел туши ќе и дадат сладок мирис на пеперминт. Вашето тело ќе се почувствува освежено како никогаш до сега.

Тврда вода?

Мо го измисли овој освежувачки гел за туширање додавајќи му сода бикербона за да ја омекне водата и да ја деодорира кожата со што излезе дека Dirty е совршен за сите Dirty момци и девојки. Внатре има уште и глицерин морска сол, и масло од мајчина душица за додека го користите ја омекне вашата кожа и коса. 

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи