Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Fresh Farmacy
лице и тело склоно кон акни

ТУШИРАЊЕ  >  БАЊА  >  Сапуни  >  Сапуни  >  Чистачи за лице

00227

Доколку вашата кожа е многу осетлива, склона кон чести иритации, појава на акни и црвенила, дозволете ни да ви го препорачаме нашиот нежен и многу ефикасен препарат за чистење на лице Fresh Farmacy.

Неговата тајна е во комбинацијата од смирувачките камилица, лаванда, невен и каламин во прав после кои вашата кожа ќе остане чиста, без масен сјај, нежна и негувана.

595MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи