СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Важна состојка

Cognac Oil

Cognac Oil : Маслото од коњак е најпознат производ во Франција и е дел од Vitaceae фамилијата It is extracted by steam distillation from dried, fermented grapes. It is distilled to produce brandy, where it is separated from the residues created during the manufacture of the alcohol. Cognac oil is also known as... Прочитај повеќе...

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Cognac Oil (Vitis vinifera)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Golden Wonder
шумлива купка

БАЊА  >  -30 %  >  Шумливи купки

03460

Оваа шумлива купка е како пакет од поклони, секоj дел одделно има нешто ново да понуди.

Таа не е за брза бања, бидејќи на купката и е потребно време да ги отпакува сите скриени тајни.

Најпрвин уживајте во времето додека ја протресувате, слушајќи го тропкањето од внатрешноста, запрашувајќи се што има во неа. Потоа фрлете ја во водата и внимателно гледајте како златното се претвара во жолто па во сино притоа испуштајќи растопливи звездички.

Ова не е обично капење, ова е ИЗУМ !!!

Толку многу ни се допадна оваа шумлива купка, што решивме во неа да го вметнеме еден од нашите најпознати парфеми, така што многумина ќе имаат можност да уживаат во неа. Долгогодишните потрошувачи ќе го препознаат мирисот Champagne Snow Showers, а за новите би објасниле дека тое е мирис на пенлив шампањ, со примеси на масло од сладок портокал, коњак и масло од лајм.

245мкд / 220g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи