СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Butterbear
шумлива купка

БАЊА  >  Шумливи купки

05433

Во форма на пријателска мечка, оваа пенлива купка ќе ви ја даде најтоплата и најмеката прегратка што може да се замисли!

Одлична за нега и заштита на кожата, со какао путер кој ќе ви даде мекост и со прекрасен мирис на ванила кој ќе трае долго по завршувањето на бањата.

150мкд / 60g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи