Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Respect Your Elders
сапун за тело

ТУШИРАЊЕ  >  БАЊА  >  Сапуни  >  Сапуни

06053

Старешина од црни бобинки.

Дрво од легендите, но и одличен начин да се опише овој магичен сапун со мирис на црна рибизла. Инфузија од бозел, боровинки и масло од олибанум создаваат моќна напивка против лоши мириси.. 

Respect Your Elders ќе ја остави кожата свиленкасто мека и неодоливо намирисана. Откако ќе се искапете со него, каде и да погледнете ќе може Вашиот поглед да го направите приказна...

Па, така Ве советуваме да ги оставите приказните за добра ноќ, и да ги живеете бајките како секојдневен ритуал.

295MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи