СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Unicorn Horn
пенлива купка

БАЊА  >  СВ. ВАЛЕНТИН  >  Пенливи купки

07911

Еднорозите најверојатно постојат ...
Потонете во магична бања исполнета со прекрасни есенцијални масла, вода во пастелни бои, виножита и сништа. 
Лавандата, иланг иланг и нероли ќе формираат прекрасен уникатен мирис кој ќе ве пргрне, насмее и расположи ќе направи да се чувствувате како магично суштество.

350мкд / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи