Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Over And Over
шумлива купка

БАЊА  >  Шумливи купки

07141

Лансирајте ја оваа шумлива топка во вашата бања и подгответе се за нејзините живи, вртоглави движења!  

Оваа енергична бомба со какао путер ќе се тркала во кадата полна со вода оставајќи зад  себе траги од живописни розови, портокалови и златно обоени струи. Маслото од лајм и анасон ќе ги разбудат вашите сетила што ќе ја направи оваа топка совршен почеток за една бурна и возбудлива вечер надвор (или внатре)!

320MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи