Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Lavender Vida Loca
сапун за тело

ТУШИРАЊЕ  >  БАЊА  >  Сапуни  >  Сапуни  >  Лаванда

06055

Смирен живот...

Ако се чувствувате уморни од танцувањето на дожд, препуштете се на оваа сензација одлична за под светло на свеќи... Полна со смирувачко масло од сина камилица, скротувачка и нежна инфузија од лаванда и масло од француска лаванда кои ќе Ви помогнат да се опуштите секој ден и секоја ноќ.

Совршената приспивна песна која ќе Ве испрати во длабок сон.

295MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи