Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Важна состојка

Масло од пачули : Patchouli oil is extracted from the dried grass of the Pogostemon cablin plant by steam distillation. Patchouli is a bushy herb, belonging to the mint (Labiatae, syn. Lamiaceae) family. It can grow up to about 3 feet and has long stems with pink or white flowers. Though it is native... Прочитај повеќе...

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Масло од пачули (Pogostemon cablin)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Blue Skies & Fluffy White Clouds
пенлива купка

БАЊА  >  Пенливи купки

L133

Медитативна култна купка од темјан и пачули.

Blue Skies and Fluffy White Clouds е екстра голема пенлива купка со соодветно екстра големо име. Ја правиме дупло поголема за да можеме да додадеме доволно сина и бела смеса и да ја направиме во облик на ролат. Blue Skies има опоен, медитативен мирис на пачули, темјан и цимет кои ви пружаат алтернативен поглед на животот.

395MKD / 200g

потрошено

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи