СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Green Coconut
jelly bomb

БАЊА  >  Шумливи купки  >  Jelly Bombs

07560

Испловете на тропскиот остров на соништата.

Легнете на топлиот песок додека топлото море ги освежува Вашите стапала, а освежувачкото ветре носи мириси на тропски овошја. 

Влезете во када полна топла вода и во неа пуштете го да плови овој крал на кокосот. Желето опуштено се шири низ водата, омекнувајќи се’ пред себе. Негувајте ја кожата со крем од кокос и уживајте во топлината која ја пружа листот од цимет.

Опуштете се и освежете се во Вашето мало парче рај.

395мкд / 120g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи