СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Shooting Stars
limited сапун за тело

ТУШИРАЊЕ  >  БАЊА  >  -30 %  >  Сапуни  >  Сапуни

08386

Миризлива комета!

Заблагодарете им се на своите среќни ѕвезди. Пирето од карамбола, моќниот лајм и бергамот создаваат пена со мирис на шербет.

205мкд / 100g

потрошено

Додај во листа на посакувани производи