СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

North Polar Bear
limited сапун за тело

ТУШИРАЊЕ  >  БАЊА  >  -30 %  >  Сапуни  >  Сапуни

08425

The North Polar Bear Left The Tap On For The Northern Lights And Let Two Years Out In One Go

Ова е вистинското име на овој сапун. Малку е предолго, зарем не? Покрај должината на името, овој сапун ќе остави и долготраен мирис на цветни ноти од јасмин и Иланг Иланг на вашата кожа.

195мкд / 100g

потрошено

Додај во листа на посакувани производи