СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Snowflake Bubble Spinner
пенлива купка

БАЊА  >  -30 %  >  Пенливи купки

08384

Повеќенаменска пенлива купка

Снегулки паѓајте,

Покријте се со белина,

Нека владее спокој,

Се да е тивко и мирно!

Опуштете се со купката со мирис на марципан, полна со етерично масло од пачули и апсолут од цвет од портокал. Маслото од Сицилијански лимон прочистува и разведрува.

275мкд / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи