Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Важна состојка

Етерично масло од Тонка

Етерично масло од Тонка : Tonka absolute is obtained from the seeds of the fruit of the Dipteryx odorata tree. This tall tree belongs to the legume (Fabaceae) plant family. It can grow up to 120 feet tall and has black fruits. The trees can be found in Costa Rica, Brazil and Peru. Once the... Прочитај повеќе...

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Кандирани цветови (Candy Flowers), Лимонска киселина (Citric Acid), Етерично масло од Тонка (Dipteryx odorata), Розови срце конфети (Pink Heart Confetti), Парфем (Perfume), Масло од Нероли (Citrus aurantium amara), Линалул (*Linalool), Лимонска киселина (*Limonene), Масло од лаванда ((Lavandula angustifolia)), Боја 45410 (Colour 45410), Боја 18050 (Colour 18050), Етерично масло од ванила (Vanilla planifolia)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Think Pink
шумлива купка

БАЊА  >  Шумливи купки  >  Think Pink

07356

Забранете го црното, изгорете го синото и закопајте го бежовото!

Замислете бранови од фантастична фузија, извори од розево обоено масло, машнички полни вода богата со тонка, помислете на Vogue и размислувајте розево!

Преслечете се во нешто подобро од било кога: јадро со слатка циклама боја која се разбранува како фин материјал и станува најдоброто искуство во бањата. Омекнувачко пченкарно брашно и луксузната ванила се спојуваат во облаци од миризлива пена - сензуална и омекнувачка прегратка. Дозволете нотите на карамела да Ве носат на облаци од софистицираност. Легнете, опуштете се и сонувајте за Холивуд. 

320MKD / 90g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи