Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Turmeric Latte
шумлива купка

БАЊА  >  НОВИТЕТИ  >  Шумливи купки

09246

Пружете и на кожата малку нега и љубов со куркума, чоколадо и кафе.

Загревачка купка за моментите кога сакате да се разгалите.

Чоколадото, кафето и ванилата преовладуваат во оваа купка и имаат задача да го смират умот додека златните пируети кои што ќе ги направи купката во вашата када се за дополнително визуелно уживање. Кокосовото млеко во прав ја смирува кожата а куркумата прочистиува и делува антибактериски.

370MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи