Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Karma Yantra
шумлива купка

БАЊА  >  НОВИТЕТИ  >  Шумливи купки

09308

Смиретеја боемската душа со балансирачкиот мирис на пачули и острите ноти од бор.

Блеска од силни состојки кои што ќе ви донесат сонце и позитивни мисли.

Karma Yantra со маслото од портокал и маслото од лимонова трева внесува свежина помеѓу сите земјени ноти, разведрувајќи ја кожата и разбиструвајќи го умот, додека пикантното масло од елеми пружа спокој.

Излезете од купката спремни да делите добрина и позитивни мисли.

350MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи