Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Honey I Washed The Kids*
шумлива купка

БАЊА  >  НОВИТЕТИ  >  Шумливи купки

09232

Дали сте во потрага по нешто слатко?!

Оваа купка мириса на карамела и можеби е токму она што го барате.

Со самото потопување во вода почнува да се растопиува фер тргуваниот органски какао путер, во водата се испушта и extra virgin маслиново масло, овие две состојки заедно  и пружаат на кожата одлична доза хидратација.

Оваа купка е збогатена со алое вера за смирување на кожата и удобна бања.

295MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи