Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Ginger Ninja
шумлива купка

БАЊА  >  НОВИТЕТИ  >  Шумливи купки

09131

Останете со ладна глава без оглед на тоа што ви зготвил животот.

Под бакарниот оклоп овој нинџа крие куп состојки. Освежителното масло од сицилијанска мандарина и маслото од бергамот ќе ве одржат будни и сконцентрирани. маслото од ѓумбир ќе ве ревитализира пред овој нинџа да се претвори во бобони кои пукаат.

295MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи