Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Chocomint
шумлива купка

БАЊА  >  НОВИТЕТИ  >  Шумливи купки

09242

Сладолед од минт и чоколада- десерт за во када.

Какао путер, спеарминт, бадемово масло и какао, зар некој може да оддолее?!

350MKD / 200g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи