Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Натриум лаурил сулфат (Sodium Lauryl Sulfate), Вода (Aqua), Парфем (Perfume), Масло од кедар (Cupressus funebris), Етерично масло од рози (Rosa damascena), Етерично масло од Тонка (Dipteryx odorata), Cade Oil (Juniperus oxycedrus), Marigold Petals (Calendula officinalis), Rose Petals (Rosa damascena), Цитронелол (Citronellol), Кумарин (*Coumarin), Гераниол (Geraniol), Лимонска киселина (*Limonene), Линалул (*Linalool)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (1)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Soak And Float
против перут /чусвителен скалп

КОСА  >  Шампони  >  Цврсти шампони

L551

Ова е шампон за луѓе кои имаат перут!

Ако веќе долго време Ве мачи сува кожа и перут, како и здодевно чешање... Овој шампон во себе содржи масло од рози и ливчиња од невен кои делуваат смирувачки на скалпот, додека маслото од смрека делува балансирачки. Апсолут од тонка омекнува, додека апсолутот од бор ќе смири дополнително. 

595MKD / 55g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи