Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Натриум лаурил сулфат (Sodium Lauryl Sulfate), Екстракт од карагенан алги (Chondrus crispus), Вода (Aqua), Амониум Лаурет Сулфат (Ammonium Laureth Sulphate), Cocamide MEA (Cocamide MEA), Парфем (Perfume), Fresh Papaya (Carica papaya), Пропилен гликол (Propylene Glycol), Свеж Сок од Ананас (Ananas sativus), Ситна морска сол (Fine Sea Salt), Сок од Свежо Киви (Actinidia chinensis), Свеж сок од Манго (Mangifera indica), Органско Масло од Јојоба (Simmondsia chinensis), Органско Ладно цедено масло од Маслинки (Olea europea), Млеко од Бадем (Prunus dulcis), Масло од лаванда ((Lavandula angustifolia)), Масло од пеперминт (Mentha piperita), Масло од рузмарин (Rosmarinus officinalis), Масло од Смрека (Juniperus communis), Лимонска киселина (*Limonene), Линалул (*Linalool), Бензил алкохол (Benzyl Alcohol), Methylparaben, Пропилпарабен (Propylparaben)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Rehab
шампон за фарбана и третирана

КОСА  >  Шампони  >  Течни шампони

L2011

Rehab е шампон за фарбана третирана, оштетена коса, коса која што била запоставувана и бара малку одмор и релаксација. 

Нема да му треба многу време на овој наш хранлив (мешавина на овошни ензими) и регенерирачки ( бадемово и маслиново масло) шампон да ја доведе вашата коса во витална и здрава состојба.

Еднаш кога косата ќе ја почувствува нежноста ,мекоста и моќноста на Rehab нема да посака ништо друго, а вие ќе мора да ја послушате.

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи