Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Цитрал (Citral), Рузмарин во прав (Rosmarinus officinalis), Цитронелол (Citronellol), Масло од каранфилова пупка (Eugenia caryopyllus), Парфем (Perfume), Еугенол (Eugenol), Линалул (*Linalool), Лимонска киселина (*Limonene), Гераниол (Geraniol), Свеж органски сок од лимон (Citrus limonum), Какао путер (Theobroma cacao)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Caca Rouge
кна за коса

КОСА  >  Кни

L671

За црвена коса како зајдисонце.

Ова е одлична црвена персијска кна со какао путер кој ќе ја исхидрира косата и ќе ја засили бојата, сокот од лимот и рузмаринот ќе и дадат дополнителен сјај а маслото од цимет мириса убаво и го негува скалпот. Само ова ви е потребно доколку сакате навистина црвена коса.

995MKD / 325g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи