Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Цитрал (Citral), Линалул (*Linalool), Парфем (Perfume), Еугенол (Eugenol), Масло од каранфилова пупка (Eugenia caryopyllus), Цитронелол (Citronellol), Лимонска киселина (*Limonene), Какао путер (Theobroma cacao), Гераниол (Geraniol), Индиго билка (Fera tinctoria), Мелено кафе (Coffea arabica), Пудра од Коприва (Urtica dioica), Пудра од Ирска мов (Chondrus crispus)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (1)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Caca Brun
кна за коса

КОСА  >  Кни

L675

Суптилна кафе боја. Caca Brun е направена од црна и црвена кна, плус мелено кафе за темно кафеава сенка. Неколку дена косата ќе ви мираса на свежо еспресо. Маслото од цимет, коприва во прав и алги се за екстра сјај и мекост. Одлична е за луѓе со не одредена боја на коса. Нека вашата коса блесне во полн сјај.

995MKD / 325g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи