Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Квантитативни состојки

Ние ги купуваме нашите состојки од добавувачи кои не тестираат на животни

Цитрал (Citral), Линалул (*Linalool), Парфем (Perfume), Еугенол (Eugenol), Масло од каранфилова пупка (Eugenia caryopyllus), Цитронелол (Citronellol), Лимонска киселина (*Limonene), Какао путер (Theobroma cacao), Гераниол (Geraniol), Свеж органски сок од лимон (Citrus limonum), Индиго билка (Fera tinctoria), Мелено кафе (Coffea arabica), Пудра од Ирска мов (Chondrus crispus)

     Природни состојки      Безбедна синтетика

Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Caca Marron
кна за коса

КОСА  >  Кни

L679

Темно црвено-кафеавкаста и сјајна како нова паричка. Caca Marron дава темно црвена и богата кафеава боја, боја која предизвикува луѓето да коментираат. Навистина! Кафето дава јака, длабока кафеава боја а црвената кна дава сјај и темно црвена боја која привлекува внимание. Содржи диви тревки, билки, кафе и цимет за прекрасен сјај и неодолив природен мирис.

995MKD / 325g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи