Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Retread
тројно јак регенератор

КОСА  >  Регенератори  >  Течни регенератори

02019

Retread е тројно јак регенератор кој и подарува нов живот на тажната, неуредна и исушена коса.

Направен од свежи дињи, авокадо, млеко од соја и јогурт со намера на вашата коса да и ги обезбеди природните витамини и протеини наместо сомнителните синтетички замени. Во случај кога се работа за коса во навистина очајна состојба Retread навистина ќе и го врати здравјето и среќата. Најдобар е во комбинација со Rehab шампонот за коса.

995MKD / 245g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи