СИТЕ НАРАЧКИ НАД 1000 ден БЕСПЛАТНО СЕ ДОСТАВУВААТ ДО ВАШИОТ ДОМ

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Eau Roma Water

Тоници за лице

02813

Нежна ароматерапевтска вода. 

Ова е елегантна формула која е одлична и за најчувствителните лица. Розината вода е од голема помош за смирување и намалување на црвенила, додека водата од лаванда ја балансира и омекнува кожата. Оваа мешавина е направена за хидратација и смирување на кожата на нежен и ефективен начин. Користете ја за брз освежувачки млаз или за отстранување на лесна шминка. 

450мкд / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи