Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Karma Kream
лосион за тело

Креми за тело  >  Karma

02145

Инстант Карма.

Нежен крем за раце и тело кој ја храни кожата и остава прекрасен мирис на портокал, пачули и бор... Кој трае цел ден.

Полн е бадемово масло, какао путер и глицерин, па така кожата добива сјај.

Секогаш кога посакувате да останете забележани во околината во која се движите, овој парфемски лосион за тело ќе Ве освежи и ќе Ве испрати на патување на мистичниот Исток, каде лавандата ќе смири, а лимоновата трева ќе ги освежи сетилата за ден кој не е возможно да тргне на лошо. 

1 295MKD / 225g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи