Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Cre'me de Menthe
таблети за плакнење на уста

ЛИЦЕ  >  Таблети за плакнење на уста  >  Нане

06788

Дупла доза ледена свежина во устата!

Кристали од мента и масло од пеперминт ке направат експлозија од ледена свежина во вашата уста додека јаболковата и лимоновата киселина сочно ке се распрскаат во устата давајки ви чувство за паметење.

495MKD / 50g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи