Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Cup o' Coffee
маска за лице и тело со пилинг

ЛИЦЕ  >  Маски за лице  >  Маски за лице со пилинг

05551

Го сакаш ли интензивно?
 
Веднаш зад аголот има виножито на небото. Па, ајде да испиеме уште една чаша кафе и да изедеме уште едно парче торта! Ако не можеш да одолееш на силно, темно кафе кое стимулира, тогаш дај шанса на оваа маска полна кафе. Разбуди се и нахрани ја кожата со богата арома на свежно направено кафе. Екстракт од печено какао, масло од ветиверт и масло од коријандер се измешани за да создадат мирис кој опојува. 
Нанеси ја на целото лице и телото, остави ја 10-15 минути и истриј со топла вода, па измиј ја.

695MKD / 150g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи