Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Karma Gift

ПОДАРОЦИ  >  1000 - 2000 ден  >  Karma

09008

Ширете добра карма со овој препознатлив мирис на бор, пачули, лаванда и портокал!

Дизајнот на овој подарок како и единствениот Карма мирис кој што се наоѓа во сите внатре спакувани производи се инспирирани од земјениот и егзотичен мирис на пачули кој што се ширел од хипи штандовите на улицата Kengsinton High Street во седумдесетите години на минатиот век.

Содржи:

Karma 15мл  парфем

Karma Kream 45гр лосион за  тело

Karma Soap 100гр сапун за тело

2 495MKD / 405g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи