Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Deep Sleep
желе за туширање

ТУШИРАЊЕ  >  ЗАТРЕПЕРИ ОД СВЕЖИНА  >  Желеа

08147

Како што топлото сонце полека капе позади хоризонтот, посегни по ова желе за туширање со свеж органски сок од портокал. 

Маслата од лаванда и камилица ќе ги тргнат сите грижи на страна бидејќи разведрувачкото нероли ги одржува соништата среќни и мирни. Имаш голема помош за цврст и спокоен сон. Истриј се по цело тело додека не направиш пена доволно добра за да кажеш чао на денот што поминува и да се подготвиш за среќни и смирени сништа. 

348MKD / 100g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи