Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Sleepy gel
гел за туширање

Гелови и креми

08413

Не стравувајте од несоници,

Од слатката тонка ќе броите овци,

Лавандата и прави друштво

За ваше најдобро сонливо искуство.

По напорниот ден, опуштете се под тушот со смирувачкото и негувачко овесно млеко и екстракт од морски алги. Иланг Иланг ги растерува грижите и ви помага полесно да заспиете или посмирено да го започнете новиот ден.

Залиха

Додај во листа на посакувани производи