Сите нарачки над 1000 ден бесплатно се доставуваат до вашиот дом во рок од 1-3 дена

Коментари (0)

Вашето име:

Вашиот коментар:

Оцена:

star 1
star 2
star 3
star 4
star 5


Внесете го кодот од сликата:

Додадете коментар

Little Pot of Energy
“гол“ лосион за тело

Креми за тело

08483

Направете го невозможното!!!

Победетеја летаргијата, покријте ја кожата со доза енергија. 

Овој лосион удира како гром во глава, пирето од портокали го избиструва умот со својот интензивен свеж мирис, на кожата е мек поради колумбијскиот фер тргуван какао путер, грејпфрутот ќе го рестартира доброто расположение.

Мотивацијата никогаш немала волку прекрасен мирис.

895MKD / 125g

Залиха

Додај во листа на посакувани производи

Слични производи